Hizmetlerimiz

Güvenlik Sistemleri

* Kablolu & Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

 

Kamera Sistemleri

* IP - AHD - HDTVI Kamera Sistemleri

 

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri

* Adresli & Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri

* FM-200 - CO2 Yangın Söndürme Sistemleri

Personel Kontrol Sistemleri

* Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

* Turnike - Bariyer Sistemleri

* PDKS Sistemleri

Network - Haberleşme Sistemleri

* Fiber Optik Sonlandırma & Test

* Yapısal Kablolama

* Kablosuz Veri Aktarımı

Alarm Haber Alma Merkezi

7/24 Alarm İzleme Merkezi

Markalar

        
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Hakkımızda

Kurulduğumuz 2013 yılından bugüne geçen zamanda bir çok farklı alanda iş yapabilme yeteneği kazandık. Zayıf Akım Sistemleri ve Yapısal Kablolama sistemleri Konularında Projelendirmeden uygulamaya Çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız , firmaların ihtiyaçlarının belirlenerek , kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması konularında hizmet vermeye devam etmektedir. Zayıf Akım Tarafında , Kamera sistemleri (IP CCTV ) , Hırsız Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri ( Access Kontrol sistemleri ) , Yangın alarm sistemleri, Seslendirme ve Konferans sistemleri , Data,Telefon ve Fiber Sonlandırma hizmetleri vermekteyiz. Alarm İzleme Merkezi hizmetimizle evinizin ve işyerinizin alarm sistemine ait sinyallerin takibini yapmaktayız.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde de hizmet kalitesi, ürün kalitesi ve süreklilikle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

 

Artı Güvenlik & Bilişim Sistemleri

Çarşı Mah. Çarşı Bulv. No:54/A Manisa

Tel: 0.236.238.70.85

E-Mail: info@artiguvenlik.org